Naujienos

Svarbiausi liepos 24 d. Tarybos posėdžio sprendimai

2018 liepos 24

INA PUKELYTĖ

Švietimo ir kultūros komiteto pirmininkė

Interaktyvus žemėlapis padėtų pažinti senamiestį

„Savivaldybės tarybos posėdyje buvo pritarta paraiškos, kuri sudarys galimybę į miestą pritraukti Europos Sąjungos (ES) investicijų, teikimui. Pasinaudojus ES finansavimu, būtų sukurtas interaktyvus Kauno miesto senamiesčio kultūrinis žemėlapis, kuris leistų kauniečiams ir miesto svečiams dar lengviau pažinti šią unikalią Kauno dalį. Miestui nuolat gražėjant, jame kuriant ir tvarkant įvairias erdves bei lankytinus objektus, svarbu, kad Kauną puošiančias vietas pažintų tiek miestiečiai, tiek čia atvykstantys turistai, todėl toks modernus žemėlapis ne tik inovatyviais būdais pateiktų visą svarbiausią ir įdomiausią informaciją apie kultūrinius objektus vienoje vietoje, bet galėtų tapti ir puikiu motyvu aplankyti dar nematytas senamiesčio vietas.“

 

RASA ŠNAPŠTIENĖ

Kauno miesto vicemerė

Bendruomenės galės gauti finansavimą įvairioms veikloms

„Tarybos posėdyje pakeitus priemonės, skirtos remti bendruomeninę veiklą savivaldybėje, tvarkos aprašą, bus dar aktyviau skatinamas bendruomenių savarankiškumas, stiprinamas jų narių sutelktumas ir tarpusavio pasitikėjimas, bendruomeninė veikla.

Aleksoto, Centro, Dainavos, Eigulių, Gričiupio, Panemunės, Petrašiūnų, Šančių, Šilainių Vilijampolės ir Žaliakalnio seniūnijose veikiančios bendruomenės finansavimą galės gauti įvairioms sritims. Bus finansuojama socialinė veikla, orientuota į pažeidžiamus bendruomenės narius ar jų grupes, vaikų ir jaunimo laisvalaikio užimtumas, kultūrinė ir švietėjiška veikla, skatinanti kūrybingumą ir saviraišką, sporto ir sveikatinimo bei bendruomenės sutelktumą ir gyvenimo kokybę gerinančios veiklos, bendruomenės akcijos ir iniciatyvos, skirtos viešųjų erdvių ir aplinkos kokybei gerinti.

Stiprios bendruomenės – stipraus miesto pagrindas, todėl ypač svarbu padėti joms veikti dar aktyviau.“

dalinkitės

PRISIJUNK PRIE MŪSŲ Komandos!

ideja

Dalinkis geriausiomis idėjomis vardan Kauno

ideja

Būk aktyviausios Kauno visuomeninės organizacijos dalimi

ideja

Dalyvauk mūsų organizacijos renginiuose