Naujienos

“Vieningo Kauno” nariai dalyvavo Kauno mugėje

2017 rugsėjo 08

Penktadienį, rugsėjo 8 d., pagrindinėje Kauno mugės scenoje daugiausia dėmesio buvo skiriama jaunoms šeimoms ir vaikams. Net 200 mažųjų talentų, atvykusių iš 20 Kauno ugdymo įstaigų kolektyvų, lipo ant scenos ir šoko, dainavo, demonstravo madas bei tautinius papročius popietėje „Viru viru košę“.

„Visus norinčius kvietėme pirmiausia pasivaišinti koše. Visgi tai vienas iš pirmų maistų, kuriuos mes nuo mažens valgome. O tada kvietėme vaikus parodyti įvairius tautinius šokius, dainas, žaidimus. Buvo nenuobodu ne tik darželinukams, bet ir vyresnių klasių moksleiviams. Norime parodyti, kad Lietuvoje šeimos yra svarbios ir vaikai yra mylimi. Taip pat ir atkreipti dėmesį į mūsų tautiškumą, tautinio kostiumo motyvus ir mūsų tradicinius žaidimus“, – pasakojo Kauno bendruomenės centro „Girsta“ vadovė bei visuomeninės organizacijos “Vieningas Kaunas” narė Zinaida Streikienė.

Popietės metu vyko ir įvairios edukacinės programos, buvo galima pasimokyti keramikos, juostų pynimo, audimo, mezgimo ir kitų amatų paslapčių. Rankdarbių mugėje, buvo galima pasidairyti po tėvų, vaikų, mokyklų ir darželių atvežtus kūrybos vaisius.

dalinkitės

PRISIJUNK PRIE MŪSŲ Komandos!

ideja

Dalinkis geriausiomis idėjomis vardan Kauno

ideja

Būk aktyviausios Kauno visuomeninės organizacijos dalimi

ideja

Dalyvauk mūsų organizacijos renginiuose