Naujienos

Už surinktus 2 proc. GPM – dovanos seneliams

2019 gegužės 03

„Vieningas Kaunas“ turi gražią tradiciją – kasmet kviesti visus bičiulius skirti organizacijai 2 proc. GPM. Metų gale, susumavus gautas lėšas, už jas nuperkama reikalingų priemonių tiems, kuriems labiausiai to reikia.

Dovanos seneliams

Praėjusiais metais „Vieningas Kaunas“ 2 proc. GPM rinko su mintimi prisidėti prie VšĮ „Kauno Panemunės socialinės globos namuose“ gyvenančių senelių kasdienybės palengvinimo. Kauno miesto kairiajame Nemuno krante įsikūrę senelių namai skirti gyventi pensinio amžiaus žmonėms, kuriems reikalinga nuolatinė globa ir slauga. Čia įsikūrę ne tik senelių namai, kuriuose gyvena virš 60 senolių, bet veikia ir dienos centras, į kurį kasdien atvyksta apie 20 garbaus amžiaus žmonių. Čia jie užsiima įvairiomis veiklomis: sportuoja, domisi aktualijomis, gamina rankdarbius ir pan.

Domėjosi veikla

Nors seneliai gyvena ir laiką leidžia tvarkingose ir jaukiose patalpose, vis dėlto įstaigai dar trūksta senelių kasdienybę lengvinančių priemonių, įrenginių. Pasitarę su globos namų darbuotojais, „Vieningo Kauno“ atstovai visų organizacijos narių ir bičiulių vardu seneliams įteikė 15 lovos staliukų su ratukais ir 4 mobilias tualeto kėdes.

„Vieningo Kauno“ nariai į „Kauno Panemunės socialinės globos namus“ atvyko ne tik su dovanomis, bet ir su noru pamatyti, kaip įstaiga gyvena, išsiaiškinti, su kokiomis problemomis susiduria bei ieškoti būdų, kaip palengvinti senelių namų kasdienybę.

Tęs akciją

Šiemet „Vieningas Kaunas“ 2 proc. GMP akciją tęsia ir toliau bei kviečia bičiulius prisidėti prie „Karolinos Brigitos paramos fondo“ veiklos. Karolinos diagnozė: Wolf-Hirschhorn sindromas. Tai 4-osios chromosomos genetinės informacijos praradimas, kuris lemia raidos atsilikimą, maitinimo problemas, širdies ir kitų vidaus organų patologijas, gomurio nesuaugimą, vėluojančius intelektualinius sugebėjimus. Mergaitei reikalingas brangus gydymas ir priežiūra. Norint lavinti fizinius ir intelektualinius Karolinos gebėjimus, reikalingos specialios daug kainuojančios priemonės, o mergaitės maitinimui reikalinga gastrostominė sagutė. Šios gyvybiškai svarbios priemonės nekompensuojamos, todėl reikalinga mūsų visų pagalba.

dalinkitės

PRISIJUNK PRIE MŪSŲ Komandos!

ideja

Dalinkis geriausiomis idėjomis vardan Kauno

ideja

Būk aktyviausios Kauno visuomeninės organizacijos dalimi

ideja

Dalyvauk mūsų organizacijos renginiuose