Naujienos

Šilainių parkas ruošiasi atgimimui

2018 liepos 18

Vienas pagrindinių Šilainių akcentų – „Santarvės“ parkas – atgims iš naujo. Pradėti renovacijos darbai, kurie visiškai pakeis šios teritorijos veidą.

Puoš augalai

Atsinaujinęs parkas bus patogus ir pritaikytas tiek ramaus poilsio pasiilgusioms šeimoms, tiek sporto entuziastams. Lankytojus „Santarvė“ pasitiks ryškiomis spalvomis. Visą teritoriją puoš įvairios gėlės, krūminiai augalai. Atnaujinant erdvę bus sodinama ne tik naujų, bet ir išsaugoma kuo daugiau čia jau augusių medžių.

„Šis parkas ypatingai svarbus Šilainiams. Tai vienas pagrindinių mikrorajono traukos centrų, kuriame nuo šiol laiką bus galima leisti daug kokybiškiau. Lankytojai galės mėgautis moderniai sutvarkyta aplinka, pabėgioti, pasivažinėti dviračiais ar riedučiais naujai išasfaltuotais takais, išraizgytais per visą parką“, – atnaujinimo darbais džiaugėsi Visuomeninės organizacijos „Vieningas Kaunas“ direktorius Andrius Palionis.

Įvažiuoti – daug patogiau

Atnaujinta erdvė taps ypač patogi dviratininkams. Jiems pasiekti parką dabar bus daug lengviau – į „Santarvės“ teritoriją  įvažiuoti bus galima tiesiai iš neseniai Baltų prospektu nutiesto dviračių tako. Naujasis pėstiesiems ir dviratininkams pritaikytas takas parką jungia su miesto centru, todėl atvykti į Šilainių žaliąją erdvę bus patogu ir kitiems kauniečiams.

„Nepaprastai džiugu, kad modernūs dviračių takai sujungia vis daugiau laisvalaikio erdvių. Kiekvienos kelionės maršrutas gali būti paįvairinamas apsilankymu parke. Galbūt patogi, dviračiams pritaikyta infrastuktūra taps puikiu motyvu į norimas laisvalaikio praleidimo vietas keliauti būtent šia transporto priemone“, – akcentavo „Vieningo Kauno“ narys architektas Donatas Bacevičius.

 

 

Darbai parke jau įsibėgėjo. Supilti smėlio kalnai ir išraustos duobės signalizuoja, kad naujų takelių vietose šiuo metu tiesiami drenažo vamzdžiai, o pabaigus šiuos darbus bus rūpinamasi teritorijos danga. „Santarvėje“ plušantys darbininkai patikino, kad darbai kol kas klojasi gerai. Vienintelis trukdis – vis užklumpantis lietus, kuris apsunkina sunkiasvorės technikos patekimą į teritoriją.

 

dalinkitės

PRISIJUNK PRIE MŪSŲ Komandos!

ideja

Dalinkis geriausiomis idėjomis vardan Kauno

ideja

Būk aktyviausios Kauno visuomeninės organizacijos dalimi

ideja

Dalyvauk mūsų organizacijos renginiuose