Naujienos

Septintoji „Pavasario alėja“ sukvietė gausybę Kauno vaikų gaminti margučius

2018 kovo 30

Kovo pabaigoje Kaune tradiciškai vyko spalvingas Šv. Velykų konkursas-paroda „Pavasario alėja“. Parodoje buvo eksponuojami įvairiausiomis technikomis dokeruoti velykiniai margučiai, kuriuos kūrė Kauno miesto darželių-lopšelių, darželių ir pradinių mokyklų auklėtiniai.

Penktadienį, kovo 30 dieną buvo paskelbti daugiausiai simpatijų ir LIKE paspaudimų socialiniame tinkle „Facebook“ sulaukę margučiai. Jų autoriai buvo apdovanoti originaliais organizatorių įsteigtais prizais – apsilankymu spektaklyje „Šeimynėlė iš Didžiosios girios“ Kauno valstybiniame lėlių teatre.

Daugiausiai balsų už savo papuoštus margučius surinko Kauno lopšelio-darželio „Varpelis” „Bitučių“ grupės vaikai (auklėtoja Kamilija Žambaitė), Kauno lopšelio-darželio „Tukas“ „Lapiukų“ grupės vaikai (pedagogė Sandra Bekešiūtė), Kauno lopšelio-darželio „Varpelis“, „Kregždučių“ grupės vaikai (auklėtoja Lina Dagilienė), Kauno darželio-lopšelio „Mažylis“ „Meškiukų“ grupės auklėtiniai (auklėtoja Daiva Songailienė) bei Kauno lopšelio-darželio „Gintarėlis“, „Drugelių“ grupės vaikai (auklėtoja Virginija Botyrienė).

„Labai dėkojame vaikams ir jų pedagogams bei tėveliams už tokį aktyvų norą prisidėti prie pavasarinės nuotaikos kūrimo visame Kaune. Šiuose darbeliuose matosi, jog vaikai sudėjo visą savo kūrybiškumą, gėrį ir šilumą, tad tikimės, kad artėjančios šventės bus tokios pat nuotaikingos, kaip ir ši margaspalvė paroda“, − po parodos uždarymo kalbėjo jos organizatorius visuomeninės organizacijos „Vieningas Kaunas“ direktorius Andrius Palionis.

Parodoje savo kūrybinius darbelius pristatė net 83 Kauno švietimo įstaigos, kurios parengė virš 200 grūdais, plastelinu, šiaudais, kriauklėmis, popieriumi, modelinu ar net siūlais dekoruotus margučius.

Visus margučius galite peržiūrėti adresu Margučių paroda.

Konkurso-parodos „Pavasario alėja“ organizatoriai: visuomeninė organizacija „Vieningas Kaunas“ ir prekybos centras „MOLAS“.

Nuotraukose: Konkurso „Pavasario alėja“ 2018 apdovanojimų akimirkos.

dalinkitės

PRISIJUNK PRIE MŪSŲ Komandos!

ideja

Dalinkis geriausiomis idėjomis vardan Kauno

ideja

Būk aktyviausios Kauno visuomeninės organizacijos dalimi

ideja

Dalyvauk mūsų organizacijos renginiuose