Naujienos

Prasidėjo spalvingiausia Kauno velykinių margučių paroda „Pavasario alėja“

2018 kovo 20

Šiemet jau septintą kartą kauniečiai bei jų atžalos yra kviečiami šv. Velykas pasitikti drauge su šventine margučių paroda „Pavasario alėja”. Tai tradicija tapęs renginys, kurio metu pasiraitoję rankoves, pasitelkę fantaziją ir sukvietę pagalbon tėvelius bei auklėtojas visi mažieji kauniečiai dekoruoja didžiulius, iš kartono lakštų pagamintus, velykinius margučius.

Nuo kovo 19 d. visi margučiai bus eksponuojami specialioje parodoje prekybos centre „MOLAS“. Šventinė paroda lankytojams bus atvira beveik iki pat didžiojo šv. Velykų sekmadienio, t. y. kovo 28 d.

Tiesa, svarbu paminėti, jog visą šį laikotarpį kauniečiai gali ne tik aplankyti parodą, įvertinti mažųjų dailininkų darbus, bet ir balsuoti už jiems labiausiai patikusį margutį internete. Balsuoti galima socialinio tinklo Facebook paskyroje „Vieningas Kaunas“Daugiausiai simpatijų („LIKE“ paspaudimų) surinkusio velykinio darbelio mažieji „margintojai“ bus apdovanoti gausiais organizatorių prizais.

Skaičiuojama, jog šiais metais mažieji kauniečiai „Pavasario alėjai“ sukūrė daugiau nei 200 margučių, prie idėjos įgyvendinimo prisidėjo virš 100 Kauno miesto darželių-lopšelių bei pradinių mokyklų, o kiaušinius marginusiųjų amžius apima nuo pačių mažiausių 2 metų vaikų iki pat 10 m. berniukų bei mergaičių.

„Nors pavasaris kažkur užstrigo ir vėluoja pas mus ateiti, tikimės, jog su šia paroda jį prisišauksime daug greičiau, nes tiek spalvų, idėjų, ornamentų ir marginimo stilistikų vienoje vietoje tikrai niekur kitur nerasite. Kiekvienais metais rengdami šią parodą galvojame, kad kitąmet jau tikrai niekas geriau nesugalvos papuošti margučių, tačiau visada liekame nustebinti, nes margučiai su metais tampa vis originalesni ir vis labiau traukia akį savo netikėtais sprendimais“, − mintimis apie „Pavasario alėją“ dalinosi visuomeninės organizacijos „Vieningas Kaunas“ direktorius Andrius Palionis.

Prieš septynerius metus šios pavasariškos šventės iniciatorė ir globėja buvo šviesios atminties Irena Matijošaitienė, tad dabar renginio organizavimą ir toliau kasmet tęsia kiti visuomeninės organizacijos „Vieningas Kaunas“ nariai.

dalinkitės

PRISIJUNK PRIE MŪSŲ Komandos!

ideja

Dalinkis geriausiomis idėjomis vardan Kauno

ideja

Būk aktyviausios Kauno visuomeninės organizacijos dalimi

ideja

Dalyvauk mūsų organizacijos renginiuose