Naujienos

Mūsų narys Mantas Jurgutis tapo Baltijos šalių miestų sąjungos viceprezidentu

2017 lapkričio 14

Spalio pabaigoje visuomeninės organizacijos „Vieningas Kaunas“ ir Kauno miesto tarybos narys Mantas Jurgutis Švedijoje vykusioje Baltijos šalių miestų sąjungos (anlg. UBC) generalinėje konferencijoje buvo išrinktas organizacijos viceprezidentu. Kaip pats M. Jurgutis teigė, tai buvo pats geriausias beveik dviejų metų trukusio darbo rezultatas.

Šis laimėjimas rodo, kad Kauno dalyvavimas šioje organizacijoje yra vertinamas, juo pasitikima. Be to, mūsų atstovo išrinkimas viceprezidentu kartu suteikė teisę Kaunui organizuoti artimiausią 2019 metų generalinę Baltijos šalių miestų sąjungos konferenciją mūsų mieste. Negana to, Kaunas nuo šiol šioje organizacijoje reprezentuos ne tik Lietuvą, bet ir Latviją, Lenkiją, Estiją.

Pasiteiravus, kokie žingsniai buvo įgyvendinami, jog būtų pasiektas toks puikus rezultatas, M. Jurgutis teigė, jog per pastaruosius dvejus metus Kaunas aktyviai dalyvavo UBC veikloje. Kaune buvo surengta UBC valdybos posėdis, UBC Saugių miestų komisijos kasmetinis posėdis ir Kultūros komisijos kasmetinis posėdis. Kauno atstovai vyko į kitų komisijų susitikimus, dalyvavo projektuose su UBC miestais. Taip pat Mantas Jurgutis, kaip UBC valdybos narys, atstovavo UBC organizacijai įvairiuose tarptautiniuose renginiuose. Tai pamatė ir įvertino UBC generalinis sekretoriatas, prezidentas, ir kiti miestai nariai.

UBC viceprezidentas (tokių yra 3) pavaduoja prezidentą, kai šis negali dalyvauti įvairiuose renginiuose. Šios pareigos leis turėti daugiau įtakos įgyvendinant UBC veiklos strategiją, ES Baltijos jūros regiono strategiją, atsiras daugiau galimybių apjungti ir motyvuoti kitus Lietuvos miestus kartu siekti bendros naudos ne tik Kaunui, bet ir visam regionui.

dalinkitės

PRISIJUNK PRIE MŪSŲ Komandos!

ideja

Dalinkis geriausiomis idėjomis vardan Kauno

ideja

Būk aktyviausios Kauno visuomeninės organizacijos dalimi

ideja

Dalyvauk mūsų organizacijos renginiuose