Iniciatyva

Padėkos vakaras

2013 metais pradėta visuomeninės organizacijos “Vieningas Kaunas” iniciatyva – padėkos vakaras. Jo metu yra apdovanojamos kauniečių iniciatyvos, labiausiai prisidėjusias prie šviesaus, sveiko, klestinčio, unikalaus bei laisvo miesto kūrimo.

“Tokiu būdu norime skatinti susidomėjimą miestiečių veiklomis, pagerbti iniciatyvų organizatorius, bei priminti, kad kiekvienas esame savaip kūrybiškas ir savo kūrybą galime puošti savo miestą Kauną”, – ne kartą apie padėkos vakarą yra kalbėjęs Visvaldas Matijošaitis, “Vieningo Kauno” lyderis.

Kasmet patys kauniečiai teikia pasiūlymus nominacijoms, kurių sulaukiama vis daugiau ir daugiau. Vėliau, gavus visus pasiūlymus, vyksta internetinis balsavimas, kurio metu net keli tūkstančiai kauniečių intensyviai balsuoja už savo numylėtinius. Visi laureatai būna apdovanojami ąžuolo giles simbolizuojančiais meno kūriniais.

Šventinio vakaro metu koncertuoja įvairūs Lietuvos muzikos atlikėjai, o renginys tradiciškai yra pradedamas legendinės roko grupės „Antis“ įkūrėjo Algirdo Kaušpėdo sukurtu neoficialiu Kauno himnu tapusia daina „Budinkim Kauną!”.

„Ši daina skirta atpalaiduoti miesto energetiką, kad miestas suktųsi ir judėtų. Tikiuosi, kad ją išgirs tie žmonės, kurie liūdi matydami snaudžiantį miestą ir širdyje trokšta pokyčių Kaune“, – teigia visuomeninės organizacijos „Vieningas Kaunas“ narys Algirdas Kaušpėdas.

 

 

dalinkitės

PRISIJUNK PRIE MŪSŲ Komandos!

ideja

Dalinkis geriausiomis idėjomis vardan Kauno

ideja

Būk aktyviausios Kauno visuomeninės organizacijos dalimi

ideja

Dalyvauk mūsų organizacijos renginiuose