Iniciatyva

“Lįsk po mano skėčiu”

2011 metais visuomeninė organizacija „Vieningas Kaunas“ rengė socialinę akciją, kurios metu kauniečiams dalino skėčius. Bet ne už dyką, o už pažadą, kad naujojo skėčio savininkas, prapliupus lietui, po dovanotuoju skėčiu priims apsaugą nuo lietaus pamiršusį miestietį.

“Kauniečiai visuomet garsėjo savo draugiškumu ir vieningumu. Nuo pergalių krepšinyje iki priglaudimo po skėčiu – norime Lietuvai ir pasauliui parodyti, kad Kaunas yra solidariausias miestas, – sakė akcijos sumanytojas „Vieningo Kauno“ narys Povilas Mačiulis. – Štai dėl ko, darganų laikotarpiu skatinsime miestiečius nesidrovėti ir priimti vieni kitus po skėčiais“.

Per akciją buvo išdalinti keli šimtai skėčių su užrašais „Lįsk po mano skėčiu“. Be to, idėjai prijaučiantys kauniečiai galėjo frazę „Lįsk po mano skėčiu“ užsirašyti ir ant savųjų lietaus sargų. „Nuo šiol ištikus lietui bus galima drąsiai lįsti po akcijos fraze papuoštu skėčiu ir tuo pačiu susipažinti su jo savininku, – šypsojosi P. Mačiulis. – Gal tokiu būdu po skėčiais užsimegs verslo santykiai, gal  draugystė, o gal net ir meilė?“

Akcijos dieną skėčiais pasipuošė ir Laisvės alėjos medžiai bei skulptūros, o praeivius džiugino šokėjai ir menininkai.

 

dalinkitės

PRISIJUNK PRIE MŪSŲ Komandos!

ideja

Dalinkis geriausiomis idėjomis vardan Kauno

ideja

Būk aktyviausios Kauno visuomeninės organizacijos dalimi

ideja

Dalyvauk mūsų organizacijos renginiuose