Naujienos

Gerumas ir surinkti 2 proc. GPM palengvins mergaitės kasdienybę

2020 birželio 17

 Šiemet pratęsėme „Vieningo Kauno“ tradiciją – kasmet kviesti visus bičiulius skirti organizacijai 2 proc. GPM. Metų gale, susumavus gautas lėšas, už jas nuperkama reikalingų priemonių tiems, kuriems labiausiai to reikia.

Palengvins kasdienybę

Pernai organizacija 2 proc. GPM nusprendė rinkti su tikslu padėti Karolinos Brigitos paramos fondui.  Gerumas ir skirti procentai jau virto daiktais, padėsiančiais praskaidrinti mažylės Karolinos kasdienybę.

„Karantinu artėjant į pabaigą, susitikome su organizacijos atstovais ir sulaukėme priemonių ir įrangos, kurios palengvins Karolinos ir mūsų šeimos gyvenimą: auto kėdutę, specialią maitinimo ir užsiėmimų kėdutę, dviračio priekabėlę, kuria galima naudoti kaip vaikiška vežimėlį ir vaikišką lagaminą kelionėms į reabilitacijos įstaigas. Nuo šiol gyvenimas tapo daug lengvesnis ir smagesnis. Karolina dievina savo naują raudonąją kėdutę, o laisvalaikį nuo šiol galėsime leisti visa šeima sportiškai su dviračiais gryname ore ir parsivežti vasarą Karoliną iš darželio su dviračiu“, – džiaugėsi Karolinos šeima.

Karolinos diagnozė: Wolf-Hirschhorn sindromas. Tai 4-osios chromosomos genetinės informacijos praradimas, kuris lemia raidos atsilikimą, maitinimo problemas, širdies ir kitų vidaus organų patologijas, gomurio nesuaugimą, vėluojančius intelektualinius sugebėjimus. Mergaitei reikalingas brangus gydymas ir priežiūra. Norint lavinti fizinius ir intelektualinius Karolinos gebėjimus, reikalingos specialios daug kainuojančios priemonės, o mergaitės maitinimui reikalinga gastrostominė sagutė. Šios gyvybiškai svarbios priemonės nekompensuojamos, todėl reikalinga mūsų visų pagalba.

Kviečia ir šiemet

Šiemet „Vieningas Kaunas“ taip pat tęsia akciją ir kviečia prisidėti prie „Kauno Arkos bendruomenės“ veiklos bei padėti įsigyti jiems tai, ko labiausiai trūksta.

Bendruomenėje susiburia intelekto negalią turintys asmenys ir savanoriai ar asistentai, kurie kartu vienas iš kito mokosi nuoširdumo, draugystės, kasdieninių darbų ir užpildo dienas gražiais momentais drauge.

Bičiuliai draugyste dalinasi per darbą, maldą, bendrus pietus, šventes ir išvykas, rankdarbių kūrybą.

Visi kartu galime prisidėti, kad veiklos Kauno „Arkos“ bičiuliams būtų dar įdomesnės, o kasdienybė – patogesnė.

 

dalinkitės

PRISIJUNK PRIE MŪSŲ Komandos!

ideja

Dalinkis geriausiomis idėjomis vardan Kauno

ideja

Būk aktyviausios Kauno visuomeninės organizacijos dalimi

ideja

Dalyvauk mūsų organizacijos renginiuose