Naujienos

Dovana vaikų dienos centrui „Solija“

2018 kovo 13

Visuomeninės organizacijos „Vieningas Kaunas“ nariai tęsia jau gražia tradicija tapusią iniciatyvą ir savanoriškai skiria savo gyventojų pajamų mokesčio (GPM) 2 proc. kokiai nors socialinę ir visuomenei svarbią veiklą vykdančiai organizacijai. Tad visuomeninės organizacijos „Vieningas Kaunas“ narių iniciatyva buvo nuspręsta už surinktas per praėjusius 2017-uotusius metus 2 proc. GPM lėšas nupirkti ir padovanoti aštuonis planšetinius kompiuterius, projektorių ir įvairių piešimo reikmenų Kauno vaikų dienos centrui „Solija“.

Vaikų dienos centras „Solija“ teikia kompleksines socialinės-psichologinės pagalbos paslaugas 4-15 metų amžiaus vaikams, kurių tėvai turi priklausomybę alkoholiui ar narkotikams, yra patyrę fizinį ar kitokį smurtą, išgyvenantys tėvų skyrybas, artimojo netektį arba yra socialiai apleisti.

Susitikus su vaikais dienos centre, buvome sutikti be galo šiltai, vaikai laukė dovanų ir patys buvo paruošę dovaną – savo pačių tapytą paveikslą. Tikimės, jog „Vieningo Kauno“ įteiktos dovanos sužadins vaikams norą dar geriau mokytis, leis įgyvendinti dar daugiau įdomių veiklų nei iki šiol ir bus naudingos!

dalinkitės

PRISIJUNK PRIE MŪSŲ Komandos!

ideja

Dalinkis geriausiomis idėjomis vardan Kauno

ideja

Būk aktyviausios Kauno visuomeninės organizacijos dalimi

ideja

Dalyvauk mūsų organizacijos renginiuose