Naujienos

Apkeliauti Lampėdžio ežerą – misija įmanoma

2018 liepos 17

Lampėdžio ežeras netrukus bus pasiruošęs sulaukti dar daugiau kauniečių ir miesto svečių dėmesio. Pradedami rangos darbai, kurių metu bus sutvarkyti keliai, leisiantys patogiai dviračiais ar pėsčiomis apkeliauti vieną labiausiai lankytojų pamėgtų Kauno ežerų.

 

Džiugins dviratininkus

Aplink Nemuno ir Nevėžio upių santaką tvarkomi natūralūs miško bei skaldos takai bus puikiai tinkami ir kelionėms dviračiais, ir pasivaikščiojimams, ir ramesniam poilsiui.

„Atsiras dar vienas laisvalaikio išvykoms ypač tinkantis maršrutas. Džiaugtis ežeru ir unikaliu kraštovaizdžiu dabar bus patogiau, o keliaujantys natūraliais miško takais galės ne tik aktyviai praleisti laiką gamtoje, bet ir susipažinti su įvairiais gamtos objektais iš arčiau, rasti naudingos informacijos“, – įžvalgomis dalijosi Visuomeninės organizacijos „Vieningas Kaunas“ bei Kauno miesto tarybos narys, Sporto, turizmo ir laisvalaikio komiteto pirmininko pavaduotojas Karolis Stirbys.

 

Įrengiamos apžvalgos aikštelės

Iškirtus senus krūmynus bus suformuotos apžvalgos ir poilsio aikštelės, kuriose keliaujantieji rekreaciniais takais galės pailsėti ant didelių suolų-gultų ir autentiškos stilistikos informaciniuose stenduose susipažinti su įvairių šio gamtos draustinio objektų aprašymais. Vykstantys dviračiais savo transporto priemones galės saugiai palikti aikštelėse įrengtuose specialiuose stovuose ir ramiai pasižvalgyti po apylinkes arba pasivaikščioti.

Visi atnaujinimai, skirti lankytojų patogumui, derės ir su gamta – naujieji įrenginiai bus neutralių spalvų, kuo natūralesnių formų, kad netrukdytų grožėtis unikaliais gamtos sukurtais vaizdais.

dalinkitės

PRISIJUNK PRIE MŪSŲ Komandos!

ideja

Dalinkis geriausiomis idėjomis vardan Kauno

ideja

Būk aktyviausios Kauno visuomeninės organizacijos dalimi

ideja

Dalyvauk mūsų organizacijos renginiuose