• Gediminas Vasiliauskas

Prisijunk prie mūsų

Visuomeninė organizacija „Vieningas Kaunas“ suvienijo kauniečius, savo sričių profesionalus, kuriems ne tas pats kas vyksta gimtajame mieste. Jeigu mylite savo miestą ir žinote kokiais konkrečiais veiksmais galima kurti ateities Kauną, kviečiame prisijungti prie „Vieningo Kauno“.

Kodėl verta prisijungti prie organizacijos?

Ąžuolo lapas1. Nes tik sujungęs iniciatyvių miestiečių idėjas bei realius projektus Kaunas taps stipriu ir nedalomu  miestu. Pastarajam labai trūksta visuomeninės organizacijos, kuri realiai darytų poveikį Kaune vykstantiems procesams. Todėl visuomeninė organizacija „Vieningas Kaunas“ pasiryžusi mažinti atskirtį tarp Kauno savivaldybės ir visuomenės, savo veikla įrodyti jog svarbu ne skambūs reklaminiai šūkiai o realūs projektai ir darbai.

Ąžuolo lapas2. Ši organizacija puikiai atspindi, jog kauniečiai yra iniciatyvūs bei kūrybingi, nes gražiausi miesto projektai buvo ir yra inicijuojami pačių miestiečių. Todėl visuomeninė organizacija „Vieningas Kaunas“ visada palaikys  ne tik iniciatyvą, norą tobulėti bet ir kūrybiškumą.

Ąžuolo lapas 3. Visuomeninės organizacijos narius vienija ne tik patriotinė meilė gimtam miestui, bet ir noras, kad jis taptų gražesnis, geresnis ir saugesnis.

Norėdami tapti „Vieningo Kauno“ nariais, užpildykite mūsų organizacijos narystės anketą ir prašymą įstoti į organizaciją, kuriuos galite rasti paspaudę žemiau esančią nuorodą, užpildžius šiuos dokumentus, prašome atsiųsti el.paštu kaunas@vieningaskaunas.lt

Narystės anketa ir prašymas

Naujų narių priėmimo į organizaciją eiga:

  • Pateikus prašymą tapti organizacijos nariais, pareiškėjas yra kviečiamas trumpam pokalbiui su organizacijos vadovu, kad būtų galima susipažinti ir plačiau išsiaiškinti pareiškėjo interesus, susijusius su organizacijos veikla.
  • Vėliau yra šaukiama organizacijos Valdyba, kurios sprendimu yra svarstomas kiekvieno kandidato prašymas. Apie Valdybos sprendimą organizacijos valdyba informuoja pareiškėją jo nurodytais kontaktais.
vieningo-kauno-4-metu-ataskaita

“Vieningas Kaunas” kviečia

Pranešimai el. paštu apie artimiausias “Vieningo Kauno” iniciatyvas

Turite idėjų ir pasiūlymų?